İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı petek temizleme tıkanıklık açma su kaçağı tespiti

İstanbul Su Tesisatçısı petek temizleme tıkanıklık açma su kaçağı tespiti

Firmamız istanbul su tesisatçısı ve bölgesine su tesisatı hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat arızalarının tamiri ve tamiri evdeki ve iş yerindeki birçok sorunu ortadan kaldırabilir. Tesisat sorunlarınıza en uygun maliyetli ve doğru çözümleri en kısa sürede sağlıyoruz. Tuvalet sızdırmazlık, petek temizleme, sıhhi tesisat işleri, elektrik tesisat işleri yaptığımız işlerden bazılarıdır. Tesisat ve istanbul su kaçağı aramanızda size yardımcı oluyoruz.

Isıtma tesisatı ne işe yarar? Oda sıcaklığını doğru sıcaklıkta tutan sistemlere soğuk koşullar denir. Kalorifer tesisatının doğru projelendirilmesi, malzeme kalitesi ve performansı ısıtma kalitesi için önemlidir. Kombi bakım ve temizliği de düzenli aralıklarla yapılacak. Isıtma tesisatındaki hatalar veya verimsizlikler oda sıcaklığının düşmesine ve konfor şartlarının düşmesine neden olur. Tesisattaki başarısızlık ısınma sorunlarına ve yüksek faturalara yol açar. İyi ısıtma, doğru teşhis ve alet seçimi, bakım ile yapılır. Abbasağa sıcak su koruma, Akatlar bal temizliği firmamızın hizmetlerinden bazılarıdır. Aydınlatma seçimi ve bakımı konusunda firmamızın tavsiyelerinden faydalanacaksınız. sıhhi tesisat nedir
Binanın ihtiyaç duyduğu suyun depolanması, temini, dağıtımı, kanalizasyon ve yağmur sularının bertarafı, yangın tesisatının oluşturulması gibi konuları kapsayan sistemlere sıhhi tesisat denir. Beşiktaş vapuru arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lavabo teşhir, kaçak tespiti gibi hizmetler sunmaktayız. Taahhüdü, teknik araçları, profesyonel kadrosu ile Arnavutköy tesisat ve inşaat tercihleri ​​listesinde lider firmalardan biriyiz.

Su tesisatçısı  Servis Ücretleri

HİZMET ADIAÇIKLAMAİŞLEM SÜRESİFİYATI
Musluk ve batarya montajıişçilik15 – 20 Dakika80₺
Bulaşık ve çamaşır makine montajıişçilik20 Dakika80₺
Klozet iç takım montajıişçilik40 Dakika100₺
Ocak ve kombi flex montajıişçilik20 Dakika70₺
Su sayacı ve vana montajıişçilik60 Dakika100₺
Lavabo sifon montajıişçilik10 Dakika70₺
Banyo dolap montajıişçilik50 Dakika150₺
Duşa kabin montajıişçilik60 Dakika250₺
Kombi montajıişçilik60 Dakika250₺
Petek montajıişçilik (1 adet)30 Dk.150₺
Klozet montajıişçilik45 Dk.150₺
Alafranga tuvalet taşı montajıişçilik60 Dk.200₺
Sıva üstü sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme1 Gün800 – 3000₺
Sıva altı sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme2 Gün2000 – 4000₺
Sıva üstü kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme2 Gün2500₺
Sıva altı kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme3 gün3000₺
Doğal gaz tesisatıİşçilik + Malzeme1 gün1800₺ + proje
Cihazla su kaçağı tespitiServis60 Dakika150₺
Tıkalı gider açmaServis60 Dakika150₺
Kombi Petek TemizliğiServis90 Dakika200₺Sıhhi tesisat sorunlarını teşhis edin ve onarın
Sıhhi tesisat onarımı için, arızanın yerini ve nedenini bulmak önemlidir. Aynı şey tesisat arızaları için de geçerli. Ev ve işyerlerimizdeki arızalar derhal ve çevreye zarar vermeden onarılmalıdır. Bebek suyu bulmak için bizden yardım alabilirsiniz.

Sızan su bulunmalı ve nedenleri ortadan kaldırılmalıdır. Sızıntı su tespiti bazı durumlarda görülebiliyorsa bazen parke, seramik veya sıva altı olduğu için zordur. Ev ve iş yeri tesisat problemlerinizde su kaçağının ve cihazın tam kaynağını bulup en kısa sürede sorununuzu gideriyoruz. Tesisatçı tedarikçisi olarak profesyonel kadromuzla çalışabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde su yalıtımı sorunu yaşıyorsanız deneyimli bir firma ile çalışmak her zaman için en doğrusudur. Firmamız Beşiktaş Su Keşif'te müşterilerine bir telefon kadar yakın. Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız halinde size sunacağımız hizmetler hakkında ön bilgi vereceklerdir. Sızıntının yeri ve onarımına göre size daha detaylı bilgi verilecektir. Ayrıca Ortaköy kanal açma, kanal açma gibi hizmetler de vermekteyiz. Profesyonel kadromuz Etiler durağını işletmek için kameralar ve robotlar kullanıyor. Gayrettepe su tesisatı çalışmıyor, tıkanan klozet gibi acil yardım gerektiren işlerinizde firmamız en kısa sürede sizlere destek olmaktadır. Tuvalet açma ve su tesisatı tamiri için doğru firma seçimi önemlidir, firmamız uzun süredir bu tür işleri yapmaktadır.

Evde ve işte zor durumlarda bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ofis veya evinizdeki açık tuvaletler ve kapalı tuvaletler teknoloji ile birlikte kullanılmaktadır. Kapalı alan kamerada görünür, hızlı bir şekilde robot tarafından temizlenir ve sorununuz profesyonel bir ekip ve tren personeli tarafından hızlı bir şekilde çözülür. Pimas Yıkama Nedir?
Ayrıca Türkali tesisatçı ve pimaş yıkama hizmetleri de sunmaktayız. Kanalizasyon borusunda biriken kireci ve yağı temizlemek için kuru temizleme işlemi yapılır. Teknisyenlerimiz bu işi duş hortumunu mutfak, lavabo ve banyo giderlerindeki kanalizasyon sisteminden geçirerek gerçekleştirmektedir. Kablonun ucundaki özel bir açıklıktan su giderlerin duvarına enjekte edilerek temizlenmeye çalışılır. Basılan su sayesinde giderin iç çapını tamamen küçülten yağ ile kireç tabakası temizlenir. Yıkama işlemini düzgün bir şekilde yapmak faydasız gibi görünse de, iş yerindeki kirli yer ve duruş sırasında iş kaybı düşünüldüğünde atılması gereken adımlardan biridir. Sıhhi tesisat sorunlarınızdan bazıları, tekdüzelik yok

Petek  temizliği özel dikkat gerektiren bir sorundur. Eğer petekler sabit ısı sağlamıyorsa bir uzmana başvurmak gerekir. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra ısınma sorunları ortadan kalkar ve yakıt tasarrufu sağlanır.
İnsanlar arasında yaygın bir uygulama balın havasını almaktır. Bu yöntem küçük problemler için işe yarayabilir. Zamanla bal haznesinde çok fazla kir birikir. Bu kir, tarakların sürekli taramasını engeller. Ayrıca borularda ve kazanlarda korozyon ve kireçlenme meydana gelir. Bu da balın içindeki suyun serbestçe hareket etmesini ve ısıdan kaynaklanmayan sorunu engeller.
Tarak kurutma işlemi aşağıdaki gibidir. Kalifiye bir tesisatçı, ısıtma sistemine temizlik kimyasalları ekler. Bunlar su ile karıştırılır ve sıcaklığa getirilir. Pompa basıncı uygulandıktan sonra kimyasal sisteme dağıtılır. Bu sayede kirli su ve kireç birikintileri temizlenir. Ayrıca bal temizleme işlemi sırasında bal petekleri çıkarılmamalı ve toplanmamalıdır. Genelde odayı bal ve su basıncıyla temizlemek isteyen biri. Ancak bu uygunsuz bir işlem çünkü bal üreticileri verdikleri sertifikalardan artık bal zincirlerinin çıkarılması gerektiğini söylüyor. Bu yöntemle sadece bal temizlenir, kalıcı bir çözüm olmaz. Firmamız radyatör imalatını kimyasallar ve makinalar kullanarak yapmaktadır.İşlenmemiş ve temizlenmemiş bal, kısa bir süre sonra daha az ısı iletmeye başlar çünkü bal haznesinde kir ve toz topaklar birikir ve bal borusu ısı transferini azaltır ve evinizin sıcaklığını düzenleme kabiliyetiniz olmaz. Ustalarımız verimli ve etkili bir şekilde çalışarak kovanlarınızı özel solüsyonlar ve ballı temizleyiciler kullanarak temizler. Türkiye'de hemen hemen her yerde gaz sistemleri kullanılmaktadır. Isıtma sistemlerinde sıklıkla kullandığımız doğalgaz ısınmamıza yardımcı olsa da zamanla borularda biriken kireç taşı, tortu, çamur bu süreçte engel oluşturabilir. Firmamızın başlattığı ve giderek yaygınlaştırdığı besleyici bal bakımı ile yangını söndürebilirsiniz.

İlk başlarda kömür sobası kullanan çoğu kişi sürekli temizlik sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Önümüzdeki yıl doğal gaza geçeli uzun yıllar oldu ama kömür sobası olmasa bile fırının özel bir şekilde bakımı ve temizliği yapılmalı. Bir süre sonra radyatörlerin içinde farkında olmadan tortu, çamur, bakteri vb. birikir. Tesisatı ve boruları balın üzerini kapatarak yangın çevrimini önleyecektir. Termostatınızı yüksek tutsanız bile, merkezi ısıtma sistemi kullanıyorsanız evinizin sıcaklığını düzenleyemezsiniz. Değişen tek şey gelen faturanın tutarıdır.


Kalorifer sisteminiz, özel kimyasallar ve radyatör temizleyicisi kullanılarak, petekler sökülmeden eski performansına döndürülebilir. . Ustalarımız bu balı temizlemek için makineyi kullandıkları için evinizin temizliğinde sizi rahatsız etmeyeceklerdir. Tesisatınızda çok fazla kalker olmadan petek temizliğine dikkat edin.

Bal temizleme işlemine dayalı olarak, yer altı ısıtma sistemindeki kireç, tortu ve kirden makine ile yer altı ısıtma sistemini temizlemek için kullanıyoruz. Bu sayede yerden ısıtma sisteminiz ilk günkü gibi çalışabilecek ve yakıttan keyif almanızı sağlayacaktır.

Bal tesisat sistemini havalar soğumadan temizlemenizi tavsiye ederiz. Ballı ve ballı boru temizleyicilerimizde evinize zarar vermeyen kimyasal solüsyonlar ve ballı temizleyiciler kullanılmaktadır. Böylece temiz ve bakımlı radyatörleriniz ilk günkü kadar ısıtabilecektir. Petek sisteminiz uzun süreli kullanımdan sonra yavaş yavaş ısı kaybetmeye başlar. Radyatörlerinizin alt kısmı sıcak, üst kısmı sıcak değilse balın temizlenmesi ve işlenmesi zamanı gelmiş demektir. Isıtma sistemi bakım hizmetlerimiz, bal ve bal borularında biriken çamuru, toz toplarını ve bakterileri kimyasal solüsyonlarla temizleyerek bal evinizin yeni gibi çalışmasını sağlar ve tüm ısıtma elemanlarını peteklerinizi çıkarmadan bal temizleyicisiyle temizler. .

Ustalarımız bal temizleme makinaları kullananlar radyatörü evinizi yerinden oynatmadan zarar vermeden çalıştırırlar.


ustaelektrikci

7 Blog posts

Comments